درباره گروه تجاری هونام صنعت

گروه تجاری هونام صنعت فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد. این شرکت طی سالها فعالیت مستمر توانسته موفقیت های بسیاری را در عرصه ماشین آلات کشاورزی، باغبانی و فضای سبز کسب کند. اعتقاد ما بر این است که فروش پایان کار نیست بلکه رابطه میان ما و شما یک رابطه بلندمدت می باشد و ما با ارائه خدمات پس از فروش، گارانتی معتبر محصول، ضمانت اصل بودن دستگاه و بهره گیری از قطعات یدکی سعی در محکم کردن این رابطه و جذب اعتماد و وفاداری مشتری خود نموده ایم. بر همین اساس هونام صنعت کارمانیا از رقابت در حوزه تجارت به قیمت کاهش کیفیت محصولات و خدمات خود پرهیز کرده است.

گروه تجاری هونام صنعت با حساسیت و تأکید بر کیفیت محصول، اقدام به وارد کردن مستقیم انواع دیگری از محصولات کشاورزی، باغبانی و صنعتی از دیگر برندهای معتبر و باکیفیت مانند KNC و HONDA کرده است. موتور برق های سبک بنزینی با برند RME، BlACK SMITH، و EAGLE که از برندهای شناخته شده و با کیفیت در این حوزه می باشند، نیز از دیگر محصولاتی است که توسط این شرکت ارائه می شوند.

جهت سهولت خرید و در دسترس بودن محصولات، سال 1400 هونام صنعت، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرد. با توجه به افزایش تقلب در بازار کنونی و عدم اطمینان از کیفیت محصولات، در این فروشگاه اینترنتی سعی شده هر محصول با نام اصلی آن در کشور و شرکت عرضه کننده و با گارانتی اصلی و توضیحات کافی و قابل استناد ارائه شود.

مشاورین ما در بخش بازاریابی و بازرگانی هونام صنعت آماده پاسخگویی به سؤالات شما و برطرف کردن هرگونه تردید در پروسه خرید هستند. علاوه بر بهره گیری از راهنمایی های مشاورین ما، برای اطمینان از خرید خود پیشنهاد می کنیم دفترچه راهنمای هر محصول که در صفحه مربوط به هر محصول بارگذاری شده را مطالعه کنید.